پنوماتیک-فستو-FESTO
سبد خرید
0 گزینه‌ها - 0 ریال
سبد شما در حال حاضر خالی است!
محصول شما هزینه

شیربرقی FESTO آلمان

برای اطلاع از قیمت محصول تماس بگیرید

موجودی: در انبار

مشاهده جزئیات

شیربرقی پنوماتیک فستو آلمان مخصوص فرمان دادن به سیلندرهای پنوماتیک

شیر برقی پنوماتیک فستو

شیر برقی پنوماتیک فستو یک شیر با عملکرد الکترومکانیکی است. دریچه های شیر برقی پنوماتیک فستو توسط یک جریان الکتریکی که به بوبین شیر برقی وارد می شود کنترل می شود.

شیر برقی پنوماتیک فستو مدل ها و تنوع زیادی دارد. شیرهای برقی فستو در دسته بندی های مختلفی جای می گیرند که شامل دیاگرام حرکتی، سایز دهانه ها و تکی و بلوکی بودن آنهاست. همچنین شیر برقی پنوماتیک فستو با قابلیت هایی چون مصرف برق پایین (وات پایین)، سوئیچینگ تایم بالا (FAST SWITCHING) و کنترل فلوی پروپرشنال در دسته بندی های جدیدی جای می گیرند.

 از شکل ظاهری شیر و کارکرد در محیط های مختلف کاری گرفته تا نوع درخواستی که مصرف کننده از عملکرد شیر برقی پنوماتیک فستو دارد، می تواند در دسته بندی های شیر برقی پنوماتیک فستو جای بگیرد. برای مثال، شیر ۲/۲ که دارای ۲ دهانه و دو موضع است، به این صورت است که اگر در حالت عادی دو دهانه به هم راه داشته باشند، شیر باز است، و با تحریکی که از طریق بوبین انجام می پذیرد، مسیر جریان قطع شده و ارتباط دو دهانه بوسیله مکانیزمی که در طراحی شیر برقی پنوماتیک استفاده شده است، قطع می شود. این مکانیزم برای حالتی که شیر ۲/۲ نرمال کلوز باشد بالعکس است.

برای شیر برقی پنوماتیک فستو حالت های دیگری نیز وجود دارد: ۳/۲ نرمال کلوز- ۳/۲ نرمال اوپن- ۵/۲ تک سیگنال- ۵/۲ دو سیگنال- ۵/۳ وسط بسته- ۵/۳ وسط باز- ۵/۳ وسط شناور و …

شیر برقی پنوماتیک فستو مدل های مختلفی دارند:

شیر برقی ایزو

شیر برقی ترمینال ولو

شیر برقی بلوکی

شیر برقی پنوماتیک فستو با قابلیت نصب تکی با دیاگرام های حرکتی ۲/۲-  ۳/۲ نرمال اوپن- ۳/۲ نرمال کلوز – ۴/۲ – ۵/۲ تک بوبین۵/۲ دوبوبین – ۵/۳ وسط بسته – ۵/۳ وسط باز – ۵/۳ وسط شناور – ۵/۴

شیر تک سیگنال پنوماتیک

شیر دو سیگنال پنوماتیک با دیاگرام حرکتی ۵/۲

شیر دو سیگنال پنوماتیک با دیاگرام حرکتی ۵/۳

شیر دستی ۳/۲

شیر دستی ۵/۲

شیر دستی ۴/۳ وسط بسته

شیر های سلکتوری فرمان – شیر ۳/۲ و شیر ۵/۲

شیر برقی پروپرشنال

شیر نامور مخصوص تحریک اکچویتور

 

شیر برقی پنوماتیک فستو در سایزهای مختلفی با دهانه های اینچی و میلی متری NPT با نشانه هایی چون M3, M5, M7, 1/8, 1/4, 3/8/ 1/2, 3/4 می باشد.

برای این کالا هنوز نظری ارسال نشده است

تماس با ما

  • icon
    آدرس : تهران،خیابان لاله زار جنوبی،پاساژ ابهری،فروشگاه چشم برتر (ابزار تک)                      
  • icon
    ساعات کاری : 9 الی 19
    موبایل : 09120934534
    تلفن : 33725782 -021
بالا

Main Menu